Zdjęcia domów w Białowieży

Budynki mieszkalne w Białowieży zostały z powodzeniem zrealizowane. W ramach projektu wykonano dwa domy mieszkalne oraz dwa budynki gospodarcze. Domy wykonane zostały w konstrukcji drewnianej szkieletowej, elewacje wykończone zostały deskowaniem a dach pokryty został wiórem osikowym.


Wjeżdżając na działkę ukazuje się większy z domów, na tle mniejszego domku i budynku gospodarczego. Wejście do domu podkreślone zostało zadaszonym gankiem, obok którego zaprojektowano podcień pełniący rolę zadaszonego tarasu.


Mniejszy z domów wykończony został w podobnym charakterze, tworząc wspólnie z pozostałymi budynkami spójny zespół zabudowy. Domek o niewielkich wymiarach zewnętrznych pomieścił duży salon z kuchnią, łazienkę, pomieszczenie techniczne i dwa pokoje z łazienką na poddaszu.


Budynki charakteryzują się dopracowanym detalem, co jest zasługą głównie inwestorów, którzy dopilnowali budowy, oraz ekipy budowlanej która wykonywała swoją pracę rzetelnie i precyzyjnie.


Aranżacja wnętrz jest już wyłącznie zasługą inwestorów, którym udało się zachować charakter wiejskiej, ale eleganckiej zabudowy również w pomieszczeniach.


Kuchnia w stylu klasycznym, wiejskim, z sąsiadującą ścianką murowaną przy kominku tworzy spójną całość, oddzieloną od salonu stołem.

Aranżacją wnętrz zajęli się inwestorzy osobiście i uważam, że efekt jest świetny, budynek wewnątrz i na zewnątrz tworzy spójną całość. Gratuluję!

Wszystkie zdjęcia autorstwa inwestorów udostępnione dzięki uprzejmości autorów. Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

2 × five =