Projekt zakładu produkcyjnego z budynkiem socjalno-administracyjnym

Pod koniec roku 2015 pracowaliśmy nad projektem zakładu produkcyjnego. Budynek składa się z hali produkcyjno-magazynowej oraz części socjalno-administracyjnej.


W ramach inwestycji realizowana będzie hala produkcyjno-magazynowa z towarzyszącym budynkiem biurowym i częścią socjalną dla pracowników fizycznych. Układ dwóch budynków o prostopadłościennej formie ma prosty i czytelny układ funkcjonalny. Do budynków administracyjno-socjalnego prowadzą dwa wejścia: główne, dla gości i pracowników biurowych, oraz dodatkowe prowadzące do części socjalnej. Cały obiekt jest połączony korytarzem wzdłuż osi budynku, umożliwając w ten sposób dobrą komunikację pomiędzy częścią administracyjną, socjalną i produkcyjno-magazynową. Plac manewrowy i wjazd do hal produkcyjnych zaprojektowano w tylnej części działki, dzięki czemu front działki będzie czysty, odizolowany od ruchu dużych pojazdów dostawczych.


Budynek socjalno-administacyjny to prosta i tania w budowie bryła prostopadłościenna. Jedynym elementem ozdobnym jest ażurowa siatka na elewacji, nawiązująca formą do produktów które będą na miejscu powstawały. Budynek ten dzięki dużym przeszkleniom zewnętrznym i wewnętrznym będzie transparenty, a światło słoneczne będzie się przesączało przez całą jego szerokość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

3 + five =