ask architekt rusza

W dniu 15.12.2012 ask architekt rozpoczyna działalność. Jako projektant z zawodu i zamiłowania z dumą mogę zaoferować Państwu usługi:

Projekt i budowa

Rzadko spotykana oferta kompleksowej usługi – od pierwszych pomysłów, przez przygotowanie odpowiednich wniosków i dokumentów, opracowanie projektu koncepcyjnego, opracowanie projektu budowlanego, uzyskanie pozwolenia na budowę, realizacji obiektu aż po wykończenie pod klucz. Wszystko to, wspólnie z firmą budowlaną Jerzego Adamczyka, bierzemy na siebie. Państwu pozostaje jedynie obserwowanie jak dom powstaje. Szczegóły: projekt i budowa.

Projekty architektoniczne

Jeśli są Państwo zainteresowani jedynie projektem architektonicznym, zapraszam do skorzystania z mojej oferty. Czym odróżniam się od konkurencji? Zaangażowaniem: nigdy nie podejmuję się pracy jeśli nie jestem pewien, że mogę się poświęcić w 100% i wykonam ją rzetelnie. Jako że prowadzę małą, jednoosobową pracownię, mogę sobie pozwolić na pełne zaangażowanie nawet w niewielki projekt domku jednorodzinnego, na co nie mogą sobie pozwolić duże pracownie architektoniczne. Ponadto, opracowuję projekt w środowisku 3d, co pozwoli Państwu na zapoznanie się z formą budynku już na etapie wstępnej koncepcji. W ramach projektu podejmuję się również dopełnienia wszelkich formalności i uzyskania pozwolenia na budowę w Państwa imieniu, tak, aby nie musieli Państwo poświęcać na to czasu. Szczegóły: projekt architektoniczny.

Projekty wnętrz

Zajmuję się również projektowaniem wnętrz. Opracowuję projekt w środowisku 3d i przygotowuję wizualizacje już na początkowym etapie opracowania projektu, co pozwoli Państwu na wprowadzenie ewentualnych korekt przed opracowaniem ostatecznego projektu wykonawczego. Szczegóły: projekt wnętrz.

Portfolio

Zachęcam również do zapoznania się z moimi dotychczasowymi projektami i realizacjami, opracowanymi samodzielnie lub w zespole projektowym. Szczegóły: portfolio.

architekt Szymon Kuhn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

11 + 15 =