Zrealizowany projekt łazienki na poddaszu
Zaprojektowana została kompozycja strefy umywalki
W projekcie podkreślono szklaną kabinę prysznicową
Lustro odcięte paskiem światła
Projekt aranżacji wnętrza łazienki w domu jednorodzinnym
Projekt aranżacji wnętrza łazienki w domu jednorodzinnym
Projekt aranżacji wnętrza łazienki w domu jednorodzinnym
Projekt aranżacji wnętrza łazienki w domu jednorodzinnym
Projekt aranżacji wnętrza łazienki w domu jednorodzinnym
NextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnail

Projekt aranżacji wnętrza łazienki na poddaszu domu jednorodzinnego zakładał pełne wyposażenie pomieszczenia. W łazience o powierzchni ok. 14m2 zmieściła się obszerna wanna, umywalka, kabina prysznicowa, toaleta i bidet.

Zaproponowano realizację dużego podestu wykończonego brązowymi płytkami, w który wtopiona została wanna. Bryła podestu odcięta została od otoczenia białym, podświetlonym pasem, który na skrajach przechodzi w pionową szafkę ukrytą w zabudowie. Obok podestu zaprojektowano umywalkę stojącą na szafce z szufladami, ktora zostanie wykonana na zamówienie. Nad umywalką zaprojektowano lustro w ramie z mozaiki, które doświetlone zostało z obu stron oraz z góry za pomocą listwy LED. Takie rozwiązanie optycznie odcina i podkreśla lustro, jednocześnie zapewniając doświetlenie podczas korzystania z łazienki. Kabina prysznicowa została wykończona jasnymi płytkami ceramicznymi, a nad nią zaprojektowano obniżenie sufitu oraz doświetlenie. Poziomy, brązowy pas który wychodzi z kabiny prysznicowej wcina się w ścianę nad toaletą i bidetem, gdzie pełni funkcję doświetlonej półki. Naprzeciwko umywalki zaprojektowano wykończenie ściany za pomocą fototapety, która dodaje lekkości pomieszczeniu.

Najważniejsze cechy projektu aranżacji wnętrza łazienki na poddaszu:

  1. Brązowa, masywna bryła podestu z wanną, odcięta od otoczenia biały podświetlonym pasem,
  2. Lustro w ramie z mozaiki, doświetlone z każdej strony listwą LED,
  3. Fototapeta dodająca lekkości pomieszczeniu.

Opinia klientów

„Pomysły bardzo trafione i uwzględniające nasze gusta. Każde spotkanie w trakcie doprecyzowywania projektu przygotowane rzetelnie i z dużym zaangażowaniem. Wnętrza oddają atmosferę i klimat, który chcieliśmy uzyskać. Warto było zdecydować się na taki projekt. Nasze pomysły dzięki temu zostały zrealizowane w 100% satysfakcjonująco.”