Skontaktuj się z nami.PROJEKTY ARCHITEKTONICZNE

Projekty architektoniczne to podstawowy obszar naszej działalności. Projektujemy domy mieszkalne, budynki usługowe, przedszkola, a także inne, nietypowe obiekty.

Nie zajmujemy się projektami gotowymi, stawiamy na projektowanie indywidualne i pracę twórczą – kreowanie przestrzeni.

Oferujemy:

  • nieograniczoną liczbę korekt projektu koncepcyjnego
  • projekt prezentowany w formie widoków 3D
  • obsługę urzędową aż do uzyskania pozwolenia na budowę

Jak powstaje projekt?

1. Spotkanie

Na początek spotkanie: porozmawiamy o zakresie projektu domu, omówimy funkcję i formę budynku. Określimy wstępnie koszt i termin przygotowania projektu. Spotkanie będzie oczywiście bezpłatne i niezobowiązujące.

2. Decyzja

Po spotkaniu dajemy sobie czas do podjęcia decyzji i rozważenia ofert innych architektów i firm budowlanych.

3. Projekt koncepcyjny

Na podstawie wspólnie opracowanego programu funkcjonalnego przygotujemy wstępny projekt budynku. Koncepcja zostanie opracowana w środowisku 3D, co pozwala na łatwiejsze zrozumienie i wyobrażenie sobie przestrzeni. Na tym etapie będziemy mogli rozmawiać szczegółowo o formie obiektu i układzie funkcjonalnym. Będziemy wprowadzać korekty aby w pełni spełnić wszelkie wymogi funkcjonalne i estetyczne. To jest najważniejszy etap pracy nad projektem.

4. Projekt budowlany

Po ostatecznym zaakceptowaniu projektu koncepcyjnego domu przystępujemy do przygotowania wielobranżowego projektu budowlanego, wraz z wszelkimi niezbędnymi uzgodnieniami. Na tym etapie możemy jeszcze również wprowadzać niewielkie korekty.

5. Pozwolenie na budowę

Na podstawie udzielonego pełnomocnictwa załatwiamy wszelkie niezbędne dokumenty aż do uzyskania pozwolenia na budowę.Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz